client.contacts

client.contacts

DETECTAIR s.r.o.
Trojičné námestie 5-9
821 06 Bratislava

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

 

Sanosorb ODOUR, balenie 5kg - neutralizáciu nepríjemných zápachov biologického pôvodu ako hniloba, odpad, zvieracie pachy, atď.

balenie 5kg

Roztok určený na trvalú neutralizáciu nepríjemných zápachov biologického pôvodu ako hniloba, odpad, exkrementy, zvieracie pachy, atď.

94,15 €

Popis produktu

Popis

Sanosorb je určený na priame použitie s okamžitou účinnosťou, je rozpustný vo vode. Je šetrný k životnému prostrediu a výborne bio degradovateľný.

Oblasť použitia:
eliminácia pachov, ktoré sú dôsledkom hnilobných procesov, neutralizácia zápachov biologických zdrojov ako voda resp. odpadová voda, odpad z bitúnkov, kanály, atď.

Zloženie:
Diricinoleát zinku (3-6%), sírne komplexotvorné činidlo.

Aplikácia:
Neriedený Sanosorb nastriekať na zdroj zápachu. Účinok sa prejaví v krátkom čase. Ak zápach pretrváva, zopakovať. V plynnej fáze / vzduch (napr. prasknutie kanalizačného potrubia, zatuchnutý byt): Odstrániť zdroj zápachu, dezinfikovať aerosólom Sanosil S003 Ag. Po 3 – 4 h aplikovať Sanosorb. Rozrieď Sanosorb vodou v pomere 1:1 až 1:4 a rozprášte roztok pomocou prístroja na tvorbu hmloviny napr. EasyFogom. Po uplynutí cca 2 h skontrolujte zápach. Ak je to nevyhnutné, opakujte ošetrenie až do úplnej neutralizácie zápachu. Vsiaknuté tekutiny (napr. hnijúce tekutiny, krv, mlieko, tekutiny vytekajúce z odpadkových košov): Čo najdôkladnejšie vyčistite postihnutú plochu. Použite čistič so silnou schopnosťou rozpúšťania bielkovín a mastnôt.
Výrobca: Sanosil

Sanosil