client.contacts

client.contacts

DETECTAIR s.r.o.
Trojičné námestie 5-9
821 06 Bratislava

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

 

Platba a dovoz

Dodacie a platobné podmienky

Poštovné a balné

1. Spoločnosť Detectair, s.r.o. si balné neúčtuje.

2. Rozvoz tovaru zaisťujeme po celej Slovenskej republike a Europe. Kupujúci je povinný uhradiť predávajúcemu náklady spojené s dodaním tovaru v paušálnej výške stanovenej v závislosti na hodnote objednaného tovaru (cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po všetkých zľavách) takto:

Kuriér - spoločnosť Slovak Parcel Service S.R.O (UPS):

  • vo výške 3.99 EUR s DPH pri dodaní tovaru v celkovej hodnote do 99 EUR s DPH
  • zdarma, pokiaľ hodnota tovaru presiahne čiastku 99 EUR s DPH. Uvedené sa nevzťahuje na objednávku a doručenie tovaru z kategórie – nadrozmerný tovar (konkrétne: Sanosil Halo)

3. Pri osobnom odbere sa poštovné neúčtuje.

4. Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

Podmienky a možnosť platby za tovar

1. Jednorazovým prevodom z účtu na bankové spojenie spoločnosti Detectair, s.r.o. uvedené v mailovej notifikácií alebo na stránke www.detectair.sk.

UPOZORNENIE !!! POČKAJTE PROSÍM S PREVODOM, POKIAĽ VÁS BUDEME KONTAKTOVAŤ, a potvrdíme, že Vami objednaný tovar Vám vieme v blízkej dobe dodať.

2.  Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru a vyplatením kuriérovi. Poplatok za službu Dobierka je 1,90 EUR s DPH.

3. Hotovostne v kancelárii spoločnosti na základe faktúry a vystaveného príjmového peňažného dokladu.

4. Pokiaľ nebude cena za dodané výrobky uhradená v plnej výške, má predávajúci právo prerušiť ďalšie dodávky tovaru do doby, kedy bude cena uhradená.

Dodacie podmienky

1. Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne.

2. Každý kupujúci je informovaný o všetkých zmenách v stave jeho objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

3. Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriérov UPS na adresu uvedenú kupujúcim v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru (doklad o kúpe výrobku), obchodné podmienky, formulár na odstúpenie od zmluvy, poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy, písomný návod o spôsobe použitia a údržby výrobku v štátnom jazyku, pokiaľ si to daný výrobok vyžaduje.

4. Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu v sídle spoločnosti Babytrend, s.r.o. po vzájomnej dohode.

5. Vlastnícke právo k objednaným výrobkom prechádza na kupujúceho ich prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

6. Tovar dodávame na celom území Slovenskej republiky.

7. Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok dohodnutých medzi kupujúcim a predávajúcim (emailom).