Kontakt

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte:


DETECTAIR s.r.o.
Trojičné námestie 5-9
821 06 Bratislava


Mgr. Pavol Pavlovič MBA

konateľ

konateľ

+421 903 800 777

pavlovic@detectair.sk

Matuš Jaremko MBA, Phd

Konateľ

+421 908 485 412

jaremko@detectair.sk

Nataliya Zhupanyn

Obchodné zastúpenie

+421 944 285 685

zhupanyn@detectair.sk

Zoltan Kosztolanyi

Obchodné zastúpenie Nemecko, Rakúsko a Maďarsko

+49 1575 7835776

kosztolanyi@detectair.sk

Bc. Michal Mokren

Technické oddelenie

+421 940 720 888

mokren@detectair.sk

Marek Halás

Technické oddelenie

+421 911 093 777

halas@detectair.sk

Andrej Pulc

Obchodné zastúpenie

+421 940 965 428

pulc@detectair.sk

Ivan Rosushchan

Obchodné zastúpenie

+421 949 209 405

rosushchan@detectair.sk

Karol Džupa

Projektant dezinfekčných systémov

+421 948 874 650

dzupa@detectair.sk

Peter Vaško

Obchodné zastúpenie

+421 907 204 734

vasko@detectair.sk

Augustín Filo

Obchodné zastúpenie

+421 908 405 115

filo@detectair.sk

Nina Rohlíčková

Medzinárodné zastúpenie

+421 919 488 013

rohlickova@detectair.sk

Kontaktný formulár