client.contacts

client.contacts

DETECTAIR s.r.o.
Trojičné námestie 5-9
821 06 Bratislava

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

 

Sanosil S006/DETECTAIR - Dezinfekcia športových potrieb,odevov a chovateľských potrieb proti proti vírusom, baktériám a plesni, 500g rozprašovač

Dezinfekcia športových pomôcok, športovej a pracovnej obuvi, rehabilitačných pomôcok, matracov a OOPP (osobné ochranné pracovné pomôcky). Vynikajúci na dezinfekciu a ošetrenie jazdeckých potrieb. Odbúrava pachy. Pelechy pre zvieratá, ohrádky, búdy, klietky...
5,90 € 12,00 €

Popis produktu

Dezinfekcia športových pomôcok, športovej a pracovnej obuvi, rehabilitačných pomôcok, matracov a OOPP (osobné ochranné pracovné pomôcky). Vynikajúci na dezinfekciu a ošetrenie jazdeckých potrieb. Odbúrava pachy. 

Pelechy pre zvieratá, ohrádky, búdy, klietky a voliéry, akváriá, misky, zásobníky na krmivo a vodu, kontajnery na krmivo, škrabadlá a toalety pre mačky... Nedráždi dýchacie cesty ani labky zvierat. Pri pravidelnom používaní odstraňuje pachy. Bez potreby oplachovania. 

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na znečistené a organicky kontaminované povrchy. Dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra. Vhodný na všetky druhy povrchov. Nielen dezinfikuje ale pri pravidelnom používaní taktiež odbúrava pachy. 

Vychádzková, športová a pracovná obuv. Dezinfekcia všetkých typov športovej výstroje, chráničov, rukavíc a potrieb. Vhodné na ošetrenie športového náradia, nástrojov a pomôcok. Široké využitie pre posilňovne, telocvične, herne.

Dezinfekcia rehabilitačných pomôcok.

Dlhodobá dezinfekcia a ochrana OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky).

Vynikajúci na dezinfekciu a ošetrenie jazdeckých potrieb.

Dezinfekčné prostriedok Sanosil nie je korozívny. 

- jednoduchá aplikácia a univerzálne použitie

- dlhodobý účinok

- neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, QAC a farbivá

- nefarbí a nemá žiadny zápach

- netreba oplachovať a neutralizovať, nezanecháva žiadne stopy

- žiadne vedľajšie účinky

- na všetky druhy povrchov
Výrobca: Sanosil

Sanosil